Article number:10043435EAN:4007698672379
Figure bear made of clay, brown (W/H/D) 14x8x7cm
| IC / MC: | 6 / 48 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the charming bear made of durable clay, ideal for retailers and designers. Perfect for appealing displays and versatile in use, this 14x8x7cm figure impresses with its quality and easy integration into a variety of decor concepts. Increase your margin with high-quality design.
| Color: | Brown |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Clay |
| Season: | Autumn, Spring |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight IC: | 1.32 kg |
| Weight MC: | 10.56 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W264 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











