Article number:10032987EAN:4018156256635
Branch with moss brown green (H) 71cm
| IC / MC: | 6 / 48 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "Branch with Moss Brown Green (H) 71cm" offers interior designers and retailers versatile decoration options. The lifelike moss design made of durable plastic impresses with its quality and provides appealing accents in sales rooms and exhibitions. Ideal for creative, reusable displays.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Color: | Brown |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Material: | Plastic |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 2 cm |
| Width: | 2 cm |
| Height: | 71 cm |
| Weight IC: | 0.33 kg |
| Weight MC: | 2.64 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W102, W206, W246, W462 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.













