Article number:10042475EAN:4007698647612
Boy with chewing gum bubble made of poly colorful (W/H/D) 9x26x12cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
"Boy with chewing gum bubble" attracts attention and enlivens sales areas. Made of durable polyresin, the colorful figure offers versatile applications in retail decorations and shop windows. An expressive design piece that adds charm to creative room concepts. Ideal for buyers with a focus on design and profitability.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 26 cm |
| Weight IC: | 0.51 kg |
| Weight MC: | 6.17 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N032 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










