Article number:10037966EAN:4250237396735
Beer opener, coaster with magnet 4-fold, (W/H/D)
| IC / MC: | 24 / 24 |
|---|---|
| PU: | 24 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The 4-fold magnetic beer opener and coaster made of robust metal combines functionality and elegant design. Ideal for retailers and interior designers, it increases sales opportunities thanks to its versatility in commercial environments and supports an attractive retail presentation.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Material: | Metal |
| IC quantity: | 24 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 1 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 1.85 kg |
| Weight MC: | 1.85 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | H404 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.













