Productinformatie "Zelfklevende stickers 1-24, 2x assorti, hout, 3x0.7x3cm, 1 stuk, bruin, rood-groen"
Zelfklevende stickers 1-24, 2x assorti, hout, 3x0.7x3cm, 1 stuk, bruin, rood-groen
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accentkleur: | Wit |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Kleur: | Bruin, Rood |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| Binnenkartons aantal: | 24 |
| Omdozen aantal: | 192 |
| Assortiment: | assortiment van 2 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 23.6 cm |
| Breedte: | 12.4 cm |
| Hoogte: | 1.6 cm |
| Gewicht BK: | 0.694 kg |
| Gewicht BK: | 6.182 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren