Productinformatie
Het "Wurm Lichthaus Glocken-Weinhaus Ahrweiler" van hoogwaardig porselein biedt duurzame elegantie voor winkeliers en ontwerpers. De gedetailleerde afwerking verfraait etalages en interieurs, terwijl het compacte formaat en de stijlvolle bruin/zwarte tinten het veelzijdig maken. Ideaal voor seizoensdecoraties.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 1.2 kg |
| Gewicht BK: | 9 kg |
| Verzend pallet: | 192 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W585 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













