Productnummer:10034270EAN:4007698418359
Windlicht winter bosdecor, gemaakt van glas groen (B/H/D) 9x10x9cm
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De winter bos decor lantaarn biedt retailers een elegante presentatie voor seizoensgebonden aanbiedingen. De lantaarn is gemaakt van duurzaam glas en creëert een uitnodigende sfeer in showrooms en etalages. Ideaal voor interieurontwerpers om sfeervolle accenten te creëren in commerciële ruimtes.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 4.13 kg |
| Gewicht BK: | 12.38 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W018, W213 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









