Productinformatie "Vouwster, hout en kraftpapier, 50cm, 1 stuk, naturel"
Vouwster, hout en kraftpapier, 50cm, 1 stuk, naturel
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Accent materiaal: | Papier/karton |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| Binnenkartons aantal: | 12 |
| Omdozen aantal: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 4.2 cm |
| Breedte: | 50 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht BK: | 1.004 kg |
| Gewicht BK: | 13.478 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
