Productnummer:10027383EAN:4007698066253
Sneeuwbol sneeuwpop met instrumenten van poly, gekleurd glas 3-voudig, (B/H/D) 5x6x5cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je assortiment winterse charme met onze robuuste sneeuwpop-sneeuwbol van poly en glas. De heldere kleuren en het muzikale thema zullen klanten aantrekken en zorgen voor hoge verkoopcijfers. Perfect voor etalages en feestelijke winkeldecoraties.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 1.21 kg |
| Gewicht BK: | 9.7 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W142 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









