Productnummer:10033265EAN:4007698391126
Muzikale klok, sneeuwbol kerstman met hond gemaakt van poly, gekleurd glas (B/H/D) 10x14x10cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Betover je klanten met deze gedetailleerde muziekdoos-sneeuwbol van duurzaam poly en glas. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, hij ziet er aantrekkelijk uit en kan gemakkelijk worden uitgestald in etalages en showrooms. Perfecte aanvulling voor seizoensdecoraties.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.91 kg |
| Gewicht BK: | 10.87 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W128 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









