Productnummer:10027410EAN:4007698066543
Kleurrijke houten kersttrein (B/H/D) 28x8x4cm
| BK / BK: | 3 / 36 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De handgemaakte kersttrein van duurzaam hout is ideaal voor etalages in winkels. De levendige kleuren trekken klanten aan en verhogen de verkoopkansen. Perfect voor zakelijke omgevingen die de nadruk leggen op aantrekkelijke, seizoensgebonden presentaties.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 28 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W079 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









