Productinformatie
Het keramieken blik met motief van de kerstman & Co. KG is een emotioneel cadeau- en decoratieartikel voor seizoensgebonden productassortimenten. Het populaire kinderassortiment spreekt vooral gezinnen met kinderen aan en trekt veel aandacht op de verkoopvloer. Het kan op verschillende manieren worden gebruikt als decoratieve opbergdoos of cadeauverpakking. Het robuuste keramische materiaal en het compacte formaat maken dit artikel tot een aantrekkelijke aanvulling op kerst- en geschenkruimten.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 2.2 kg |
| Gewicht BK: | 13.2 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













