Productinformatie
De porseleinen mok met motief van Father Christmas & Co. KG is een klassiek aanvullend artikel voor seizoensgebonden assortimenten. Het populaire kinderassortiment spreekt vooral gezinnen met kinderen aan en trekt veel aandacht op de verkoopvloer. Met een inhoud van 350 ml en robuust porselein is het ideaal voor dagelijkse warme dranken. Een ongecompliceerd impulsartikel voor op tafel en perfect te combineren met andere artikelen uit het assortiment.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 350 |
| Gewicht BK: | 3.96 kg |
| Gewicht BK: | 15.84 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













