Productnummer:10027489EAN:4007698067458
Kabouter van textiel roze/roze 2-voudig, (B/H/D) 16x33x9cm
| BK / BK: | 4 / 36 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers: de duurzame textielkabouter in roze/roze biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden. Aantrekkelijke marges en een eenvoudige presentatie verhogen de winstgevendheid. Perfect voor het creëren van harmonieuze verkoop- en werkomgevingen.
| Akzentmaterial: | Textil |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 33 cm |
| Gewicht BK: | 0.28 kg |
| Gewicht BK: | 10 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W310 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










