Productnummer:10027491EAN:4007698067472
Kabouter van textiel roze/roze 2-voudig, (B/H/D) 10x19x6cm
| BK / BK: | 6 / 96 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Vergroot je decoratieruimte met de duurzame, textiele kabouters in roze/roze. Perfect voor retailers en interieurontwerpers, ze bieden veelzijdige toepassingen en een aantrekkelijke marge. Ideale highlight voor verkoopruimtes of evenementen.
| Akzentmaterial: | Textil |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 19 cm |
| Gewicht BK: | 0.08 kg |
| Gewicht BK: | 7.9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W310 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










