Productnummer:10042116EAN:4007698637439
Kaarsenbol LED beige, flikkerend licht, exclusief 2xAA gemaakt van was (B/H/D) 10x9x10cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Optimaliseer je interieur met de hoogwaardige waxinelichtbolkaars. Ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers, hij biedt flikkerend licht en tijdloze stijl. Duurzaam en veelzijdig, met eenvoudige AA-batterijmontage, voegt hij esthetische waarde toe aan elke professionele omgeving.
| Kleur: | Beige |
|---|---|
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.32 kg |
| Gewicht BK: | 7.66 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W282, W369, W570 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









