Productnummer:10043793EAN:4007698682897
Hobbelpaard van vilt/hout, 2-voudig, beige/groen (B/H/D) 30x24x4cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het hobbelpaard van hoogwaardig vilt en hout maakt indruk op winkeliers met zijn duurzame constructie en tijdloze esthetiek. Het is ideaal voor decoratieve accenten in verkoopruimtes en etalages en biedt winkelend publiek een aantrekkelijke marge dankzij zijn veelzijdigheid.
| Kleur: | Beige |
|---|---|
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 30 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 0.59 kg |
| Gewicht BK: | 2.38 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W030, W263 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










