Productnummer:10026123EAN:4007698049713
Hertenzit van polygrijs 2-voudig, (B/H/D) 10x9x5cm
| BK / BK: | 4 / 72 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek het zittende hert van duurzaam poly, gevlekt grijs, perfect voor winkeliers en interieurontwerpers. Met zijn compacte afmetingen (10x9x5cm) biedt het veelzijdige decoratiemogelijkheden, is het gemakkelijk te presenteren en zorgt het voor een aantrekkelijke marge in de verkoop. Ideaal voor smaakvolle displays.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.6 kg |
| Gewicht BK: | 11.3 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W239 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











