Productnummer:10036774EAN:4007698474171
Glazen zuurstok kersthanger, rood (B/H/D) 4x11x1cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige glazen zuurstok, ideaal voor stijlvolle kerstdecoraties. Robuust en elegant, dit decoratieve element maakt indruk met zijn tijdloze schoonheid. Perfect voor winkeliers en interieurontwerpers om verkoopbevorderende decoraties te creëren en zet aantrekkelijke accenten in commercieel gebruik.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 0.17 kg |
| Gewicht BK: | 2.02 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W100, W334, W515 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










