Productnummer:10014278EAN:4007698142780
Geurlamp van keramiek/bamboe, wit, B12 x D10 x H14 cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Stimuleer creativiteit en elegantie in de detailhandel: de combinatie van duurzaam keramiek en bamboe geeft deze geurlamp een prachtig ontwerp. Deze lamp is ideaal voor aantrekkelijke displays en biedt interieurontwerpers veelzijdige decoratiemogelijkheden en detailhandelaars aantrekkelijke marges. Perfect voor winkelruimtes of professionele omgevingen.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.44 kg |
| Gewicht BK: | 10.5 kg |
| Verzend pallet: | 480 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W153, W425, W554 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










