Productnummer:10031625EAN:4007698352240
Candle Shimmer Finish van was grijs (B/H/D) 6,8x12x6,8m
| BK / BK: | 12 / 12 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Shimmer Finish kaars, gemaakt van hoogwaardige was, biedt interieurontwerpers en winkeliers een veelzijdige decoratieoplossing. De elegante grijze kleur en het duurzame ontwerp garanderen een gemakkelijke integratie in elke ruimte-esthetiek, terwijl de opvallende afwerking een luxueuze sfeer creëert - ideaal voor winstgevende decoraties.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Was |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 5.15 kg |
| Gewicht BK: | 5.15 kg |
| Verzend pallet: | 780 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W357 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










