Productnummer:10047925EAN:8713619379116
Batterij Sliminator 3x 2 AA transformator 3,2V met EU adapter IP20, 4 meter voedingskabel, binnen kunststof zwart set van 3 (B/H/D) 10x13x6cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 27/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De batterijverdelger scoort hoog in de commerciële sector dankzij zijn duurzaamheid en gebruiksgemak. De zwarte kunststof is ideaal voor gebruik binnenshuis en biedt stabiliteit en flexibele toepassingsmogelijkheden. Winkeliers profiteren van de hoge opslagcapaciteit, terwijl ontwerpers de naadloze integratie in moderne ruimteconcepten waarderen.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 0.22 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










