Productnummer:10041909EAN:4007698632410
Witte mangohouten engelenstandaard (B/H/D) 16x59x10cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Laat het prachtige mangohouten engel decor zien, dat ideaal is voor detailhandelaren en ontwerpers dankzij de robuuste afwerking en stijlvolle esthetiek. Het is veelzijdig, verfraait winkelruimtes en showrooms en biedt een aantrekkelijke marge en duurzame kwaliteit.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 59 cm |
| Gewicht BK: | 1.27 kg |
| Gewicht BK: | 10.14 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W036 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










