Productnummer:10044554EAN:4007698693831
Winterscènehuisje met LED-batterijvoeding 2xAA niet inbegrepen, batterijdoos met dubbele functie en timer gemaakt van hout, natuur (B/H/D) 17x33x9cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je verkoopruimte met ons LED-winterscènehuisje van hoogwaardig hout. Het is ideaal voor seizoensetalages en commerciële interieurs en biedt duurzame kwaliteit en eenvoudige bediening dankzij de praktische timer. Verhoog de klantenbinding met deze aantrekkelijke decoratie.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 33 cm |
| Gewicht BK: | 0.44 kg |
| Gewicht BK: | 2.64 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W119 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










