Productnummer:10044648EAN:4007698709679
Windscène met licht gemaakt van poly, kleurrijk (B/H/D) 27x20x22cm gevoed door adapter
| BK / BK: | 1 / 4 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 40/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je winkel- of designruimte met de "Winterscène met licht". De levendige kleuren en meegeleverde adapter zijn gemaakt van duurzaam polycarbonaat en staan garant voor een lange levensduur en boeiende displays. Perfect voor commerciële omgevingen, trekt klanten aan en stimuleert de verkoop met zijn opvallende aantrekkingskracht.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 22 cm |
| Breedte: | 27 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 1.65 kg |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W130, W343 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










