Productnummer:10041360EAN:4007698618988
Windlicht winterscène van glas zilver 2-voudig, (B/H/D) 6x7x6cm 12er DIsplay, 25x14x17cm
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 36 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 20/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Zet accenten met de stijlvolle lantaarn van hoogwaardig zilverkleurig glas. Ideaal voor detailhandelaren en ontwerpers omdat het duurzaamheid en tijdloos ontwerp combineert. Perfect voor seizoensdecoraties, verhoogt de aantrekkingskracht van elk productdisplay en biedt winstgevende marges op de verkoop.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 36 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5.5 cm |
| Breedte: | 5.5 cm |
| Hoogte: | 6.7 cm |
| Gewicht BK: | 1.13 kg |
| Gewicht BK: | 3.38 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W020 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










