Productnummer:10030094EAN:4007698310394
Vrolijk kerstfeest metalen blikken set rood, set van 3, (B/H/D) 19x9x19cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog de aantrekkingskracht van je winkelruimte met de duurzame "Merry Christmas" blikken set van hoogwaardig metaal. Ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers voor stijlvolle feestdecoraties. Veelzijdig, stimuleert impulsaankopen en biedt uitstekende marges. Afmetingen: 19x9x19 cm.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 19.7 cm |
| Breedte: | 19.7 cm |
| Hoogte: | 8.6 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 3.18 kg |
| Gewicht BK: | 12.72 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W078 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









