Productnummer:10043333EAN:4007698669508
Vilten kerstlaarzenhanger, 2-voudig, rood (B/H/D) 9x7x4cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De vilten kerstlaarzenhanger maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking en duurzaamheid. Ideaal voor detailhandel en decoratie, biedt het commerciële kopers aantrekkelijke marges en veelzijdige presentatieopties voor stijlvolle, seizoensgebonden accenten in elke professionele omgeving.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Filz |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Filz |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.24 kg |
| Gewicht BK: | 2.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W098 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










