Productnummer:10037991EAN:4007698513290
Verlichte sneeuwvlok van kraftpapier/karton bruin Ø50cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De verlichte sneeuwvlok van robuust kraftpapier biedt retailers een breed scala aan toepassingen in de decoratiesector. Hun duurzame constructie garandeert een eenvoudige presentatie en een aantrekkelijke meerwaarde. Ideaal voor een sfeervolle inrichting van winkelruimtes en professionele omgevingen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Diameter: | 50 cm |
| Gewicht BK: | 0.38 kg |
| Gewicht BK: | 9.05 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W026 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










