Productnummer:10036570EAN:4007698468033
Theelichthuisje met timer van porselein, 3 lichtjes, wit (B/H/D) 8x17x8cm
| BK / BK: | 3 / 18 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor winkeliers en ontwerpers: deze 3-delige porseleinen theelichthuisset met timer zorgt voor stijlvolle accenten in de verkoopruimte. Hoogwaardig materiaal garandeert duurzaamheid. Ideaal voor decoratie en het verhogen van de verkoop dankzij de eenvoudige integratie in uw assortiment. Perfect voor moderne kamerontwerpen.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 1.49 kg |
| Gewicht BK: | 8.91 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W310, W413 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










