Productnummer:10038523EAN:4007698526306
Theelichthouder huis van keramiek grijs, rood 2-voudig, (B/H/D) 11x12x9cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De grijze theelichthouder van keramiek in de vorm van een huis maakt indruk met zijn duurzame afwerking en tijdloze ontwerp. Ideaal voor winkeliers voor seizoensdecoratie en de perfecte aanvulling voor interieurontwerpers die sfeervolle accenten willen creëren. Verfraait de verkoopruimte met zijn charmante, aantrekkelijke uitstraling.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 11.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.96 kg |
| Gewicht BK: | 7.85 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W148, W250, W483 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









