Productnummer:10047535EAN:4007698276065
Snoepblik van keramiek rood (B/H/D) 17x7x12cm
| BK / BK: | 6 / 12 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante rode keramische doos voor commerciële inkopers en detailhandelaren. Robuust vakmanschap garandeert duurzaamheid. Ideaal voor gebruik in de detailhandel of als decoratief hoogtepunt. Verhoogt je aantrekkelijkheid in de etalage en stimuleert impulsaankopen
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 17 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.53 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










