Productnummer:10010666EAN:4007698106669
Sneeuwpop van poly, 4 assorti, B7 cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breng je winkelruimte tot leven met onze veelzijdige sneeuwmannen van poly. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die duurzame kwaliteit en aantrekkelijke ontwerpen belangrijk vinden. Het gevarieerde assortiment biedt zakelijke voordelen door eenvoudige decoratie en aantrekkelijke presentatie.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Breedte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.94 kg |
| Gewicht BK: | 11.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W256 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











