Productnummer:10043689EAN:4007698679422
Sneeuwbol kerstman kerstmotief van glas/poly, 2-voudig, (B/H/D) 5x6x5cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze sneeuwbol combineert hoogwaardig glas met robuust poly, ideaal voor de detailhandel. Dankzij het compacte ontwerp is hij gemakkelijk op te stellen en spreekt hij klanten aan die op zoek zijn naar sfeervolle decoraties. Vergroot je verkoopkansen met dit duurzame, winstgevende kerstmotief.
| Akzentmaterial: | Papier/Pappe |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptmaterial: | Papier/Pappe |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W134 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









