Productnummer:10043624EAN:4007698678203
Sneeuwbol beer met kerstmuts van glas/poly, 2-voudig, rood (B/H/D) 7x9x7cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg winterse charme toe aan je winkelruimte met deze gedetailleerde glazen en poly sneeuwbollen. Deze duurzame decoraties zijn ideaal voor winkeliers en ontwerpers en bieden veelzijdigheid en een aantrekkelijke marge voor je assortiment.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1.6 kg |
| Gewicht BK: | 9.61 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W123, W476 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









