Productnummer:10041866EAN:5715049431535
Secret Santa deurdisplay accessoire tennisracket van poly, groen (B/H) 4x9cm
| BK / BK: | 25 / 500 |
|---|---|
| VE: | 25 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je verkoopruimte of showroom: het groene kabouter deurtennisracket van slijtvast poly is de ideale aanvulling op je sportieve of decoratieve presentatie. Met zijn hoogwaardige afwerking verbetert het de productvariëteit en zorgt het voor langdurige klanttevredenheid. Gebruik de veelzijdigheid voor meer verkoopkansen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 25 |
| BK hoeveelheid: | 500 |
| Verpakkingseenheden: | 25 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.2 cm |
| Breedte: | 3.5 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.55 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W197 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









