Productinformatie "Raamsticker 1 motief (lieve Kerstman), plastic, 28.5cmx34.5cm, 1 stuk, rood-wit"
Raamsticker 1 motief (lieve Kerstman), plastic, 28.5cmx34.5cm, 1 stuk, rood-wit
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accentkleur: | Rood, Wit |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Kunststof |
| Seizoen: | Kerstmis |
| Binnenkartons aantal: | 24 |
| Omdozen aantal: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 40.2 cm |
| Breedte: | 28.4 cm |
| Hoogte: | 0.4 cm |
| Gewicht BK: | 0.994 kg |
| Gewicht BK: | 6.342 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 29.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren