Productnummer:10031754EAN:4007698354909
Plastic kerstballen, set van 100, koningsblauw, Ø3/4/6cm (B/H/D) 23x35x12cm
| BK / BK: | 1 / 10 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg stijlvolle elegantie toe aan je winkelruimte met de set van 100 koningsblauwe plastic kerstballen (?3/4/6 cm). Ze zijn gemakkelijk te gebruiken en duurzaam en bieden detailhandelaars en ontwerpers maximale flexibiliteit en winstgevendheid voor decoratieprojecten. Ideaal voor seizoensgebonden winkeldisplays en professionele decoraties.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Materiaal: | Plastic |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 35.8 cm |
| Hoogte: | 23.4 cm |
| Diameter: | 3 cm |
| Gewicht BK: | 0.56 kg |
| Gewicht BK: | 7.4 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W383 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.















