Productnummer:10044055EAN:4007698689230
Notenkraker beer met poly krans, kleurrijk (B/H/D) 10x32x8cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze kleurrijke notenkraker van hoge kwaliteit is de perfecte aanvulling op de kerstcollecties van de detailhandel. De robuuste structuur garandeert een lange levensduur, terwijl het opvallende ontwerp een stimulans is om te kopen. Ideale keuze voor decoratieve omgevingen en commerciële interieurs met hoge normen voor stijl en zuinigheid.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 32 cm |
| Gewicht BK: | 0.55 kg |
| Gewicht BK: | 4.4 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W056 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









