Productnummer:10025880EAN:4007698047467
Mangohout engel bruin (B/H/D) 13x15x2cm
| BK / BK: | 8 / 72 |
|---|---|
| VE: | 16 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Engel van bruin mangohout" combineert natuurlijke elegantie en duurzaamheid, ideaal voor stijlvolle etalages of interieurprojecten. Winkeliers profiteren van aantrekkelijke marges door de grote vraag naar handgemaakte ontwerpen van hoge kwaliteit. Perfect voor tijdloze decoratie in winkels of commerciële omgevingen.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 16 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 466.56 kg |
| Gewicht BK: | 15.55 kg |
| Verzend pallet: | 864 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W045, W295, W558 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











