Productnummer:10029677EAN:4007698302023
Liggende engel in vleugel van polywit 2-voudig, (B/H/D) 14x8x6cm
| BK / BK: | 2 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De liggende engel is gemaakt van duurzaam polyresin en biedt retailers en ontwerpers veelzijdige decoropties. Hij is ideaal voor elegante displays in winkels of stijlvolle interieurs en combineert een tijdloos ontwerp met robuust materiaal dat zorgt voor langdurige aantrekkingskracht en overtuigende verkoopcijfers.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7.6 cm |
| Breedte: | 9.8 cm |
| Hoogte: | 8.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.41 kg |
| Gewicht BK: | 9.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W560 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









