Productnummer:10047648EAN:4007698278991
Lantaarnhuisje met strik van steengoed roze/roze (B/H/D) 12x23x8cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Winkeliers en interieurontwerpers hebben baat bij deze lantaarn van duurzaam steengoed, die winkelruimtes opfleurt met zijn roze esthetiek. De stevige afwerking garandeert veiligheid en veelzijdigheid, terwijl het indrukwekkende uiterlijk de klantenbinding versterkt en de verkoopmogelijkheden vergroot.
| Akzentmaterial: | Steingut |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptmaterial: | Steingut |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht BK: | 0.54 kg |
| Gewicht BK: | 6.47 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










