Productnummer:10045890EAN:4105640016551
KNOX wierookkaarsen "Palo-Santo" 24 in displaydoos
| BK / BK: | 24 / 24 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 23/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog je verkoopcijfers met de KNOX "Palo-Santo" wierookkaarsen. Ze zijn ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers en bieden een hoogwaardige geur in duurzaam natuurlijk materiaal. De stijlvolle presentatie trekt klanten aan en stimuleert impulsaankopen. Perfect voor decoratieve accenten in de verkoopruimte of professionele geurpresentaties.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









