Productnummer:10024876EAN:4007698248765
Klokkenboom met bewegende trein, gemaakt van poly (B/H/D) 15x18x15 cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 23/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voldoe aan de verwachtingen van je klanten met de duurzame muziekdoos "Boom met trein". Gemaakt van hoogwaardig poly biedt het een aantrekkelijke presentatie in de detailhandel en decoratieve omgevingen. Het bewegende ontwerp trekt de aandacht en vergroot je verkoopkansen.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 0.6 kg |
| Gewicht BK: | 5.3 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W062 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









