Productnummer:10044226EAN:4007698698034
Kerstman van poly, 2-voudig, rood (B/H/D) 11x30x8cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "kerstman van poly" maakt indruk met zijn duurzame polyresin en hoogwaardige afwerking. Ideaal voor detailhandelaars: dit decoratieve beeldje verhoogt de aantrekkelijkheid van uw productassortiment. Perfect als seizoensdecoratie in verkoopruimtes of als thematische blikvanger in interieurcatalogi.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 5.94 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W077 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









