Productinformatie
De set van 3 blikken met motieven van Santa & Co. KG is een best verkopend extra artikel voor seizoensgebonden productassortimenten. De combinatie van populaire kinderseries en klassieke kerstproducten spreekt vooral gezinnen met kinderen aan en zorgt voor hoge impulsaankopen. De drie metalen blikken van verschillend formaat zijn ideaal voor het bewaren van koekjes, snoepjes of kleine cadeautjes en bieden extra toegevoegde waarde in de verkoop. Perfect voor themazones, cadeauzones of als decoratieve set in de kerstwinkel. Afmetingen 19x8x19cm / 17x7x17cm / 14x6x14cm
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 19 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.44 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













