Productnummer:10043549EAN:4007698675639
Kerstman beeldje van steengoed, 2-voudig, groen (B/H/D) 8x10x8cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De steengoed kerstmanfiguren, 8x10x8cm, combineren hoogwaardig materiaal met tijdloos design. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: eenvoudige decoratie, duurzaam en winstgevend. Hun charmante uiterlijk trekt klanten aan en ondersteunt een sterke verkoopervaring in elke professionele omgeving.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Steingut |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Steingut |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 1.19 kg |
| Gewicht BK: | 7.13 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W019 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









