Productinformatie "Kersthanger Vrolijk kerstfeest, metaal, 8cm, 1 stuk, zwart, @"
Kersthanger Vrolijk kerstfeest, metaal, 8cm, 1 stuk, zwart, @
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| Binnenkartons aantal: | 48 |
| Omdozen aantal: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 48 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 7.8 cm |
| Hoogte: | 0.4 cm |
| Gewicht BK: | 0.788 kg |
| Gewicht BK: | 1.656 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W399 |
| Beschikbaarheidsdatum: | 29.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
