Productnummer:10031563EAN:4007698350437
Kersthanger robot van glas, gekleurd (B/H/D) 5x9x3cm
| BK / BK: | 12 / 72 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef een modern tintje aan je bedrijf of winkelruimte met de unieke kleurrijke Robot Kersthanger van hoogwaardig glas. Dit duurzame sieraad is ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers, biedt een indrukwekkende presentatie en bevordert aantrekkelijke marges door een tijdloos ontwerp.
| Akzentmaterial: | Glas |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.2 kg |
| Gewicht BK: | 1.22 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W336 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










