Productnummer:10047664EAN:4007698279349
Kersthanger met strik van poly rood 3 assorti (B/H/D) 5x9x1cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Veelzijdige kersthangers van duurzaam poly, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Drie elegante ontwerpen bieden een aantrekkelijke presentatie, verhogen de verkoop en passen perfect in elke seizoensdecoratie. Profiteer van hoogwaardig vakmanschap voor een winstgevende investering.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 0.33 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









